Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Хабенський розповів про кривавий поцілунку з Анджеліною Джолі


Опубликованно 02.08.2018 12:18

Хабенський розповів про кривавий поцілунку з Анджеліною Джолі

Народний артист Росії Костянтин Хабенський розповів видеоблогеру Юрію Дудю про знайомство з голлівудською зіркою Анджеліною Джолі на зйомках фільму «Особливо небезпечний». Інтерв'ю з актором опубліковано на YouTube-каналі «вДудь».

Дудь запитав Хабенського про його відчуття від сцени, в якій артист цілувався з Джолі. Той зітхнув і зізнався, що з подібним питанням до нього зверталися навіть американські прикордонники.

«По-перше, це не поцілунок, а штучне дихання. Цілувався мій колега Джеймс Макевой. А мені робили штучне дихання. І коли у тебе повний рот кинокрови, і тобі все це потрібно виплюнути на Анджеліну і її партнерів... Ну ось такий поцілунок, якщо його можна назвати поцілунком», — пояснив Хабенський.

За словами актора, він сам наполіг на тому, щоб штучне дихання йому робила Джолі — вона була єдиною жінкою, задіяної у сцені, і Хабенський попросив режисера картини Тимура Бекмамбетова: «Можна тільки мені штучне дихання робити не хлопчик?». Своє прохання він пояснив побоюванням лоскоту.

46-річний Костянтин Хабенський зіграв у таких фільмах, як «Нічний дозор», «Денний дозор», «Географ глобус пропив», «Шпигун, вийди геть!» «Адмірал» та «Колектор», а також в серіалах «Забійна сила» і «Метод». Фільм «Особливо небезпечний», в якому актор виконав епізодичну роль колишнього підривника, вийшов в 2008 році.Більше пекла і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підпишись!


banner14

Категория: Культура

Хабенський розповів про кривавий поцілунку з Анджеліною Джолі


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.