Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Брови Ріанни стали в моді?


Опубликованно 02.08.2018 20:15

Брови Ріанни стали в моді?

Моді

Довгі і товсті, повний броваст подивитися панувала в світі краса - але може все зміниться?

Вересень кавер Ріанни моді показує суперзірка з її брови, здавалося б, видалені і ультра-тонкої, яскраво вираженими арками олівцем на їх місці.

Він летить в обличчя (буквально) в густі Делевінь стилі кари брови, які так довго були нормою краса 20 мільйонів фунтів чола промисловості.

Але жінки по-справжньому угробити їх ретельно вирощують брови для такої драматичний погляд?

"Він почуває себе дуже свіжим і таку гучну заяву", - говорить Розі Грін, директор краси жінка і будинок.

Гетті Зображень

"Це така дивна тенденція краси, що люди можуть підключитися до дуже мало грошей - на відміну від багатьох сумок і одягу представлені в моді.

"Я думаю, що після цього будуть зміни - реальний намальованими на лобі, звичайно, почне йти", - додає вона.

Колишній директор краси журналу Glamour, Штайнхер Алессандра, з іншого боку, цілком виразно, що ми не збираємося дивитися, прийняті за всіма напрямами.

"Ні, це не дійде до широкої публіки", - говорить вона. "Б'юті-блогери будуть робити це в підручники і я думаю, що, можливо, ми будемо рухатися в напрямку більш тонкої і натуральні брови, але брови-така сильна риса, я не можу їх побачити поїдемо."

Але Зелена каже що повна брови зараз втомленою стежці: "Кара була такою свіжою і молодий, коли вона увірвалася на сцену, тому що вони були її власні брови, але насправді багато дівчат вони стали як намальований на слимаків: мультяшна і часто грубо. Це був тільки питання часу, перш ніж він хитнувся назад".

Історично так було завжди.

Гетті Зображень

Сильно їх выщипывала вигляд 1920-х і 30-х років, що прославився такими зірками кіно Клара Боу і Джин Харлоу, послідували більш важкі брови в кінці 1940-х і 50-х а-ля Лорен Беколл.

У 1960-х роках, з'явився товстий брів Елізабет Тейлор і Мерилін Монро, і на початку 70-х років бачив жінок - натхненний рухом хіпі - Спортинг брови, як задумано природою.

Гетті Зображень

Але через десятиліття - і, можливо, у відповідь - а слідом тонкі вигнуті брови, носили Донна Саммер, Твіггі та знаменитостей, які відвідують "студії 54".

У 80-ті роки - як і всі - більш точно було більше, і брови Брук Шилдс персоніфікованого чудово десятиліття Максим.

Але, неминуче, тонкі брови був просто за рогом, і рух 90-х років гранж - з допомогою Кейт Мосс і Дрю Беррімор - відкрила витонченішим, вишуканішим чола.

Гетті Зображень

Брови взяли понад природний щасливим-середній за наступні десятиліття, поки Делевінь увірвався на сцену в 2011 році, умовляючи покоління б'юті-блогери і instagrammers крок повністю від пінцета і замість цього вибрати для брів туш для вій.

Такий образ Ріанни, і рухатися до більш тонких брів, мабуть, не дивно.

"Я дуже щасливий з цього приводу, я не можу вам сказати", - каже Ютубі краси телеведуча і досвідчений журналіст Надін Bagott.

"Я думаю, що це буде кінець товстий Instagram брови, які мені набридло бачити. Мені набридло бачити заблокували брови і контур макіяжу. Протягом цілого тонше брови покоління просто буде виглядати дуже епатажно, але для мого покоління, нинішня тенденція-це безумство.

Instagram / xthuyle

"Моді і, очевидно, пішли на крайність - це справжній реверанс у бік 1920-х років виглядають, але і кинути (1970-ті візажиста) як хокей з м'ячем, але, коли журнал веде, решта його наслідують.

Для багатьох жінок, це дійсно новий погляд, але це був дійсно нормальний вигляд для людей старшого покоління. Це займе Кім Кардашьян або хтось подібне, щоб носити їх у реальному житті, для того, щоб стати широко прийнятої".

Штайнхер сумнівається в тому, що жінки насправді піти і попросити щось на зразок цього: "це виглядає здорово на Ріанна на обкладинці Vogue, але Ви не хочете носити його на ранковому засіданні."

І Shavata Сінгх, засновник чола ланцюга Shavata чола студії, каже, що вона буде активно перешкоджати клієнтів від переходу на такий екстремальний вид.

"Я думаю, що Vogue-це в звичку шокувати людей, щоб привернути увагу", - говорить вона. "Це те, що чохли призначені для того, щоб зробити і він зробив свою роботу казково - тут всі говорять і тільки доводить, наскільки потужні брови.

"Я думаю, що Ріанна носить ці брови красиво, але я б зробив їх на моїх клієнтів? Ні в якому разі!" - каже вона твердо.

Паризький Vogue

"Вони зобов'язання і такої важкої роботи. Брови повинні мовчки обрамляти обличчя", - продовжує вона. "Якщо прийшла дівчина і запитала за що, я б послав її подалі і скажи їй, щоб думати про це. Особливо якщо у неї широкі брови - я думаю, що їхні обличчя буде виглядати занадто порожній.

"Було б здорово для бізнесу, тому що вони такі високі технічне обслуговування", - додав Він. "Але, не отримавши свої брови назад після їх видалення може зайняти шість місяців. У мене були дами приходять у брови Ріанни і знадобилося три роки для них, щоб вирости.

"І іноді вони просто не відростають взагалі, якщо ви вбити волосяну цибулину", - попереджає вона.

Штайнхер каже, наслідуючи зовнішній вигляд Ріанни знаходиться поруч з точкою обкладинку Vogue.

"Це не було його зовсім", - говорить вона. "Це просто творчий вигляд обкладинки - це дійсно вражаючим зображення. Все це данина Грета Гарбо і Марлен Дітріх. Я сумніваюся, що Ріанна збирається бігати з цим поглядом".

Насправді, більш цікавим для Штайнхер це терміни обкладинку Vogue, а вибраний редактор Едвард Enniful і його команда.

Гетті Зображень

"Вересень традиційно є питанням моди і мені цікаво, що це такий момент краси. Під його редакцією зміст краса збільшилася, що, я думаю, тягнеться до більш молодої аудиторії".

Рози Грін каже, що чохол має всі ознаки Enninful: "я думаю, що він виступав в якості креативного директора зйомок. Ідея для брів прийшли б від нього і, можливо, макіяж моду директор. Цей погляд нагадує мені про 90-х, коли Едвард Enninful досяг повноліття.

"Візажисти і фотографи люблять його, тому що він такий яскравий і красивий - він дійсно демонструє будову кісток."

Кінець на Твіттері @Edward_Enninful

Каже Сінгх, вже відійти від супер-густі брови: "клієнти шукають трохи більш вишуканим виглядає вже.

"В останні три-чотири місяці ми, безумовно, отримуємо від цього дуже сильно забарвлені-на вигляд. Клієнти приходять з проханням протягом більш доглянутими дугоподібними погляд".

Занадто близько до шуму каже, що вона сподівається на обкладинку "Vogue" буде знову почуття пригоди в жіночому макіяжі: "не забувайте, що у жінок в певному віці у всіх були дуже тонкі брови в один час.

"Нам потрібно освітлити трохи про те, що ми повинні зробити з нашими бровами. Люди були брови-мити - вони не можуть піти з квадратів-до брів.

"Ріанна виглядає стоунхенджской хороше на обкладинці і я думаю, що ми повинні повернутися до веселимося з макіяжем.

"Після всього, брови будуть рости", - говорить вона. "Ну, в дев'яти випадках з 10 в будь-якому випадку..."


banner14

Категория: Финансы

Брови Ріанни стали в моді?


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.