Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Зірку «Таємниць Смолвіля» заарештували за вербування у сексуальне рабство


Опубликованно 04.08.2018 17:09

Зірку «Таємниць Смолвіля» заарештували за вербування у сексуальне рабство

Американську актрису Еллісон Мек (Allison Mack), відома по серіалу «Таємниці Смолвіля», заарештували за підозрою у вербуванні жінок у сексуальне і трудове рабство. Про це повідомляє CNN.

Мек проходить по справі секти NXIVM («Нексиам»), її засновника Кита Раньера вже заарештували в Мексиці в березні цього року. Дата суду над ним поки не призначена. Актрисі інкримінують вступ у змову з метою вербування та продажу людей в рабство, в тому числі сексуальне і трудове.

«Згідно з обвинувальним висновком, Мек вмовляла дівчат приєднатися до так званого групового тренінгу для жінок, який створив і очолював Раньер», — повідомив адвокат Річард Донохью (Richard Донахью).

У свою чергу, актриса заперечує свою провину.

Наприкінці березня стало відомо, що Еллісон Мек та її колегу по серіалу «Таємниці Смолвіля» Крістін Кройк підозрюють у вербування жінок в «Нексиам». Засновника секти Раньера звинувачують у торгівлі людьми, використання жінок як сексуальних рабинь і насильстві над ними. Відомо, що адептів таврували розпеченим залізом в знак вірності, на клеймі були зображені ініціали Раньера і Мек.

Курси «Нексиам» діяли в США і Канаді з 1990-х років. Жінок нібито там навчали боротися з емоційними і фізичними бар'єрами. Вперше про незаконну діяльність організації заговорили в 2017 році, коли колишній PR-менеджер секти опублікував першу частину розповіді «Тавровані рабині і господар Раньер».Більше пекла і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підпишись!


banner14

Категория: Культура

Зірку «Таємниць Смолвіля» заарештували за вербування у сексуальне рабство


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.