Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Самойлова поскаржилася на дискримінацію за інвалідності


Опубликованно 05.08.2018 07:45

Самойлова поскаржилася на дискримінацію за інвалідності

Співачка Юлія Самойлова презентувала автобіографію під назвою «Звичайна незвичайна історія». В ній артистка розповіла про початок музичної кар'єри і про дискримінацію, з якою їй довелося зіткнутися, передає RT.

«Мало того, що мене не пускали співати на міські святкові заходи з формулюванням "Люди не хочуть дивитися на інвалідів в святковий день, у них зіпсується настрій", так ще й не пускали в різні заклади і навіть магазини», — поскаржилася Самойлова.

Кар'єра виконавиці пішла вгору після участі у телешоу «Фактор А» — їй нарешті стали платити гонорари за виступи. Популярність спочатку не приносила артистці позитивних емоцій. «У мене почалася істерика, я зрозуміла, що була не готова до такої пильної уваги, але ж і не соскочишь», — зізналася вона.

«А знаєте, що найсмішніше? Я стала відомою, мені скоро 30 років, а все одно нічого не змінилося. Все одно знайдеться хтось, хто скаже, що Самойлова — бездарна недотепа, яка не заслуговує усього, що у неї є», — пише співачка.

Раніше в травні Самойлова розкрила справжню причину її висунення на «Євробачення» в 2017 році. Вона також заявила, що Перший канал заощадив на її номері для музичного змагання в 2018-му, коли співачка не пройшла у фінал.

Самойлова — інвалід першої групи, у неї діагностована спинальна аміотрофія Верднига-Гоффмана. Вона пересувається на візку.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!


banner14

Категория: Культура

Самойлова поскаржилася на дискримінацію за інвалідності


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.