Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Репер Кендрік Ламар заборонив білої фанатці співати його трек зі словом «нігга»


Опубликованно 07.08.2018 09:12

Репер Кендрік Ламар заборонив білої фанатці співати його трек зі словом «нігга»

window._settings.components.videoLoader = window._settings.components.videoLoader || { enabled: true, selector: '.js-eagleplatform-video', scriptSrc: '//lentaru.media.eagleplatform.com/player/player.js', videos: [] }; window._settings.components.videoLoader.videos.push({ vid: 1014679, width: 600, height: 338, template: 10410, autoplay: "scroll" });

Американського хіп-хоп-виконавця Кендрику Ламару довелося перервати виступ на фестивалі Hangout з-за білої фанатки. Відеозапис події з'явилася в Twitter.

Репер запросив прихильницю на сцену для того, щоб вона разом з ним виконала його трек M. A. A. D. City. Однак після того, як вона кілька разів вимовила слово «нігга», яке присутнє в тексті пісні, Ламар зупинив музику.

«У чому справа, бро, я що, недостатньо крута для тебе?» — запитала дівчина. Репер відповів, що вона не повинна вимовляти «всього одне слово». Після цього артист дав їй другий шанс, незважаючи на те, що публіка обурювалася.

У квітні Кендрік Ламар отримав Пулітцерівську премію. Хіп-хоп-виконавець переміг в номінації «За видатне музичний твір», фаворитами якої довгий час вважалися опери або оркестрові, хорові та камерні твори. 30-річний Ламар став першим репером в історії, що отримав Пулітцерівську премію.Більше пекла і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підпишись!


banner14

Категория: Культура

Репер Кендрік Ламар заборонив білої фанатці співати його трек зі словом «нігга»


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.