Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Глядачі відмовилися вважати лиходієм головного антагоніста «Месників»


Опубликованно 08.08.2018 18:24

Глядачі відмовилися вважати лиходієм головного антагоніста «Месників»

Шанувальники «Месників» відмовилися вважати лиходієм Таноса, головного антагоніста останньої частини франшизи, «Війни нескінченності». Багато спробували пояснити його мотиви в Twitter.

Далі йдуть спойлери до фільму «Месники: Війна нескінченності»

— Meme Bot (@theMemesBot) 03 травня 2018, 10:36

За сюжетом, Танос намагається зібрати Камені нескінченності, які дозволять йому змінювати реальність. Він хоче використовувати цю силу, щоб знищити половину життя у Всесвіті з-за того, що та опинилася перенаселена і її ресурси незабаром повинні виснажитися. Багато інтернет-користувачі вважають, що дії Таноса цілком логічні та обґрунтовані.

«Ідея Таноса знизити перенаселеність шляхом знищення половини Всесвіту заслуговує лекції TED!» — написав @KhamoshHarami.

«Смішно, коли "Війну нескінченності" критикують за те, що вона переповнена різними супергероями, враховуючи, що головний персонаж фільму з цим згоден і намагається це виправити», — зауважив @davidlsims.

Портал Mashable випустив авторську колонку від імені Таноса, якому антагоніст пояснює свої мотиви. «Всесвіт має кінцеве кількість ресурсів, і єдиний спосіб зберегти комфортну життя в такій ситуації — знищити половину всесвіту», — йдеться в замітці.

«Месники: Війна нескінченності» — 19-й за рахунком фільм кінематографічної всесвіту Marvel. У Росії прем'єра картини відбулася 3 травня.Більше пекла і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підпишись!


banner14

Категория: Культура

Глядачі відмовилися вважати лиходієм головного антагоніста «Месників»


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.