Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Шура став бомжем


Опубликованно 01.09.2018 08:39

Шура став бомжем

Естрадний співак Шура позбувся квартири. Про це він розповів у передачі «Привіт, Андрій», опублікованій на YouTube.

За його словами, він придбав житло у 2003 році за 100 тисяч доларів. Тоді він боровся з наркотичною залежністю і переписав нерухомість на іншу людину. «Якось під час дня народження спускаюся в ларьок за водичкою, там стоять два молодих людини з документами на мою квартиру і кажуть мені, мовляв, ах, вибачте, цю квартиру віддали за борги, і в неї переїжджають нові люди, причому законно», — пояснив артист.

«Я стільки років прожив у своїй квартирі і так люблю її. Два місяці у мене залишилося на те, щоб придумати, куди поїхати. У свої 43 роки я — бомж», — поскаржився Шура.

Він подякував нових мешканців за те, що дозволили йому пожити в квартирі ще два місяці, поки він не знайде нову квартиру. Шура заявив, що збирається брати іпотеку.

Шура (справжнє ім'я Олександр Медведєв) придбав популярність у 1990-х роках. Серед найбільш відомих його композицій — «Відшуміли літні дощі», «Твори добро», «Холодна місяць» і «Ти не вір сльозам».Більше пекла і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підпишись!


banner14

Категория: Культура

Шура став бомжем


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.