Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Вистава «Тортури» «Театра.doc» скасували після дзвінка з ФСБ


Опубликованно 02.09.2018 08:42

Вистава «Тортури» «Театра.doc» скасували після дзвінка з ФСБ

Вистава «Тортури» «Театра.doc» на майданчику иммерсивного шоу «Безликі» в Санкт-Петербурзі був скасований після «дзвінка з ФСБ». Про це у своєму Facebook-акаунті повідомила режисер театру Зарема Заудинова.

«Товариш майор прикрив "Театру.doc" лавочку простору "Безликих" з читками "Тортур" на День міста в Пітері, але коли це зупиняло. Як кажуть власники простору, їм зателефонували з ФСБ і пригрозили закрити їх, якщо "Катування" у них все ж покажемо», — написала вона.

«Тортури» драматурга Катерини Косаревской і режисера Олексія Полиховича засновані на слідчих матеріалах пензенської антифа-угруповання «Мережа». Він оповідає про тортури в поліції і ФСБ, яким, за їхніми твердженнями, піддалися фігуранти справи.

«Театр.doc» — незалежний проект, створений у 2002 році. Відомий постановками на актуальні соціально-політичні теми. У 2014 році він був змушений переїхати з будинку в Трьохпрудному провулку, де розміщувався з дня свого заснування: московські власті вирішили розірвати договір оренди. Через півроку, в травні 2015-го, його виселили з приміщення на площі Розгуляй. Тоді директор Олена Грєміна заявила, що наглядовий орган шукає підстави для закриття театру.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!


banner14

Категория: Культура

Вистава «Тортури» «Театра.doc» скасували після дзвінка з ФСБ


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.