Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Эдгарда Запахущого мало не порвали тигри


Опубликованно 06.09.2018 11:57

Эдгарда Запахущого мало не порвали тигри

window._settings.components.videoLoader = window._settings.components.videoLoader || { enabled: true, selector: '.js-eagleplatform-video', scriptSrc: '//lentaru.media.eagleplatform.com/player/player.js', videos: [] }; window._settings.components.videoLoader.videos.push({ vid: 1070625, width: 600, height: 338, template: 10410, autoplay: "scroll" });zapashny.ru / Instagram

Дресирувальник і директор Великого московського цирку Едгард Запашний опублікував в Instagram відео, на якому опиняється в небезпечній близькості від кігтів тигриці. За словами артиста, він був упевнений, що тварина зачепить його.

«А мене сьогодні ледь не порвали», — поділився Запашний. Він розповів, що тигриця Жанна «в улюбленій манері продрифтовала йому в ноги», а в цей момент за його спиною тигр виявився Курт. Асистент дресирувальника крикнув йому про це, і Запашний відволікся, не помітивши, що тигриця виявилася занадто близько від нього. Відстрибнути назад він не міг, тому що натрапив би на Курта, який «йому такого не пробачив би».

«Частки секунди в манежі здалися мені вічністю, і я навіть подумки сказав собі: от і все! Так як був впевнений, що вона мене порве!!!» — додав Запашний.

31 липня стало відомо про госпіталізацію Аскольда Запахущого — артист, за словами його матері Тетяни, впав з водних лиж і наковтався води. За день до цього Аскольд вистрілив холостим патроном у тигра під час виступу у Великому московському цирку. Звір зчепився з левом на арені, і помічники Запахущого не могли їх розборонити.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйся!


banner14

Категория: Культура

Эдгарда Запахущого мало не порвали тигри


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.