Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

На скасований концерт Єгора Кріда в Дагестані продали всі квитки


Опубликованно 05.10.2018 14:15

На скасований концерт Єгора Кріда в Дагестані продали всі квитки

На концерт російського музиканта Єгора Кріда, який повинен був відбутися 9 вересня в Махачкалі, всі квитки продали ще в серпні. Про це повідомляє радіостанція «Говорит Москва» з посиланням на представника компанії «Дагартконцерт», яка займалася розподілом місць. Концерт повинен був відбутися на літній естраді Даггосфилармонии, але його довелося скасувати.

«Весь зал був проданий за два-три тижні до концерту», — уточнили організатори. Планується, що глядачам повернуть гроші протягом кількох днів, з 14 по 16 вересня.

Причиною скасування виступу стали погрози місцевих жителів на адресу Кріда. «Дуже шкодуємо про сформовану ситуацію і сподіваємося, що вже незабаром артистів лейбла все-таки зможуть виступити для наших людей в Дагестані», — прокоментували представники лейблу Black Star, з яким співпрацює Крід.

Загрози музиканту почали надходити за кілька днів до концерту. Зокрема, деякі користувачі пригрозили виконавцю вбивством і зґвалтуванням, якщо він не скасує концерт. Коментатори зазначали, що розважальний захід суперечить релігійним нормам.

За день до запланованого виступу в МВС Дагестану оголосили, що особистості загрожували встановлені. У поліції місцевих жителів закликали бути обережними і не йти на поводу людей, які закликають до протиправної діяльності, які хочуть розпалити міжнаціональну ворожнечу і при цьому використовують релігійну складову».Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйтесь!


banner14

Категория: Культура

На скасований концерт Єгора Кріда в Дагестані продали всі квитки


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.