Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Вайкуле виправдалася за відмову їхати в Крим


Опубликованно 09.10.2018 02:21

Вайкуле виправдалася за відмову їхати в Крим

Латвійська співачка Лайма Вайкуле заявила, що її слова про відмову їхати на гастролі до Криму неправильно витлумачили і спотворили. Вона зазначила, що не хоче втручатися в політику, а виступи на півострові заборонені владою Латвії. Про це співачка розповіла в інтерв'ю НТВ.

«Коли мене запитали: "Лайма, якщо вас запросять, ви поїдете в Крим?", — я сказала: "Нам заборонено". І мене бісить, що люди, які лінуються подивитися в інтернеті, права я чи ні, починають щось голосно говорити і негарно поводитися. Все, що я сказала: "Ні, у нас закон забороняє". І це правда», — пояснила Вайкуле.

За словами співачки, вона зможе виступити в Криму, коли латвійські влади знімуть відповідну заборону. «Я люблю свою публіку. Хіба можна бути проти когось? Я завжди "за", і не треба мене вплутувати в політику», — підкреслила артистка.

У середині серпня під час гастролей в Одесу Вайкуле заявила на прес-конференції, що не поїде на півострів, який би гонорар їй не запропонували, передає видання «Думська». Слова виконавиці викликали бурхливу реакцію в соцмережах, на співачку обрушилися з жорсткою критикою.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйтесь!


banner14

Категория: Культура

Вайкуле виправдалася за відмову їхати в Крим


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.