Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Наслідки п'яного дебошу Паніна потрапили на відео


Опубликованно 22.10.2018 16:00

Наслідки п'яного дебошу Паніна потрапили на відео

window._settings.components.eagleplayer = window._settings.components.eagleplayer || {}; window._settings.components.eagleplayer.enabled = true; window._settings.components.eagleplayer.templates = {"multiplayer":["9116","10737","10738","10739","10740"],"scroll":["10409","10410","10737","10738","10814"]}; window._settings.components.eagleplayer.relatedVideosHeight = 185;

Відомий численними скандальними витівками актор Олексій Панін влаштував п'яний бешкет на борту літака, що летів із Сімферополя до Москви. Про це повідомляє РЕН ТВ.

На опублікованих кадрах видно, як поліція заспокоює пасажирів рейсу і просить дати письмові свідчення проти дебошира.

За словами очевидців, актор був у нетверезому стані, ходив по салону і не слухав вказівки бортпровідників. Через п'яного дебошу літак, що вилетів із Сімферополя, повернувся в аеропорт вильоту, після чого в зал зайшла поліція. Паніна разом з дочкою зняли з рейсу.

Панін прославився роллю у фільмі Олексія Балабанова «Піжмурки», а також зйомками в російських серіалах. Проте велику популярність акторові принесли його численні скандальні історії і епатажні витівки. У мережі часто обговорюють ролик, в якому він вступає в інтимний зв'язок з собакою. У грудні 2017 року актор розповів, як два дні прожив з бездомними на Казанському вокзалі в Москві.

З 4 червня набули чинності зміни у Повітряному кодексі, які дозволять авіакомпаніям вносити авиадебоширов в «чорні списки» і відмовляти їм у перевезенні.Більше пекла і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підпишись!


banner14

Категория: Культура

Наслідки п'яного дебошу Паніна потрапили на відео


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.