Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Мінкульт відмовився випустити в прокат фільм «Викрадені скарби Європи»


Опубликованно 01.11.2018 22:20

Мінкульт відмовився випустити в прокат фільм «Викрадені скарби Європи»

Міністерство культури Росії не видало прокатне посвідчення документальній картині «Викрадені скарби Європи» про творах мистецтва, врятованих у Другій світовій війні. Про це представники прокатної компанії CinemaEmotion повідомили у Facebook.

«Офіційні причини відмови у видачі прокатного посвідчення стануть відомі протягом двох тижнів, і ми обов'язково оповістимо про них. Приносимо свої щирі вибачення і сподіваємося, що у вас ще буде можливість подивитися цей чудовий фільм», — йдеться у зверненні.

Російська прем'єра «Викрадених скарбів Європи» була запланована на 6 вересня і приурочена до 73-ї річниці закінчення Другої світової війни. У ньому розповідається про те, як нацисти боролися з тим, що вважали «дегенеративним мистецтвом», і як восславляли «класичне мистецтво».

Марія Безенкова, представниця відділу кінопрокату NevaFilm, в яку входить CinemaEmotion, заявила, що кінематографісти «всього лише хотіли показати, які твори мистецтва завдяки перемозі у війні залишилися надбанням світу». «Але ми не зможемо. Весь світ подивився "Викрадені скарби Європи" на аншлагах, а у нас заборонили», — нарекла вона.

У січні Мінкульт відкликав прокатне посвідчення картини «Смерть Сталіна» Армандо Ианнуччи. В кінці червня Арбітражний суд Москви залишив у силі це рішення.Більше важливих новин в Telegram-каналі «Стрічка дня». Підписуйтесь!


banner14

Категория: Культура

Мінкульт відмовився випустити в прокат фільм «Викрадені скарби Європи»


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.