Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Російське короткий: «Лео і Ураган»


Опубликованно 30.11.2018 01:25

Російське короткий: «Лео і Ураган»

window._settings.components.eagleplayer = window._settings.components.eagleplayer || {}; window._settings.components.eagleplayer.enabled = true; window._settings.components.eagleplayer.templates = {"multiplayer":["9116","10737","10738","10739","10740"],"scroll":["10409","10410","10737","10738","10814"]}; window._settings.components.eagleplayer.relatedVideosHeight = 185;

19 жовтня в кіно виходить перший випуск «Російського короткого» — збірник кращих вітчизняних короткометражних фільмів року: сюрреалістична комедія з коровою «Молоко», романтична дуель Олександра Палячи і Микити Єфремова в «Олесі», екзистенціальна драма «Carpe diem», історія неймовірного схуднення «Не у формі». На Стрічці.ру» — ексклюзивна прем'єра увійшов у збірник фільму Павла Ємеліна «Лео і Ураган», ексцентричній історії однієї бурхливої ночі, яку проводять на московських околицях сторож торгового центру і співачка травестийного шоу.

«Ми ж займаємося сучасним мистецтвом і повинні осмислювати в своїй творчості все, що відбувається з нами тут і зараз. Саме так з'явилися паралелі з бандою Тесака, експерименти з зображенням, своєрідний персонаж Рити Ураган, криминалы, що виникають спонтанно і нізвідки. Все реально, але злегка гіпертрофовано ми заграємо з глядачем своїм фільмом, але при цьому розмовляємо з ним зрозумілою, сучасною мовою», — розповіла про картині сценарист Надія Бушуєва.

Подивитися фільм на «Стрічці.ру» можна 17 і 18 жовтня. «Російське короткий. Випуск 1» виходить в прокат 19 жовтня. Купити квитки можна на «Афіші».


banner14

Категория: Культура

Російське короткий: «Лео і Ураган»


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.