Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Автор акції «Смерть не за горами» здався поліції


Опубликованно 06.02.2019 16:20

Автор акції «Смерть не за горами» здався поліції

Пермський художник Sad Face (Олексій Илькаев) взяв на себе відповідальність за зміну пермського арт-об'єкту «Щастя не за горами» на «Смерть не за горами». Акціоніст самостійно прийшов у поліцію, дізнавшись про порушеній проти нього кримінальній справі, передає портал «Зірка» у середу, 17 жовтня.

Відзначається, що Илькаев відмовився вважати свої дії злочином — за його словами, він творчо переосмислив оригінальну роботу художника Бориса Матросова.

В Instagram Илькаев опублікував маніфест своєї акції, в якому пояснив важливість нагадування людям про неминучість смерті. «Заперечення смерті є причиною фанатизму, упереджень, агресії та поділу людей на своїх і чужих, та інших патологій. Нагадування про смерть в науці, мистецтві, літературі є профілактика цих патологій, звернення до свідомості індивіда, де мета профілактики — загострення стану "тут і зараз", створити для людини такий вектор розвитку, при якому індивід дуже обережно ставиться до природи своїх вчинків", — підкреслив художник.

11 жовтня стало відомо, що популярний арт-об'єкт Пермі «Щастя не за горами» поміняли на «Смерть не за горами». Автор оригіналу Матросів назвав інцидент вандалізмом. Пізніше поліція порушила кримінальну справу про вандалізм з-за псування твори. За словами співробітників правоохоронних органів, міської адміністрації було завдано збитків у розмірі близько 45 тисяч рублів.Передісторія: Головний арт-об'єкт Пермі пообіцяв жителям швидку смерть


banner14

Категория: Культура

Автор акції «Смерть не за горами» здався поліції


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.