Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Співачка несподівано оголила груди на знак протесту проти поліції


Опубликованно 22.11.2019 21:15

Співачка несподівано оголила груди на знак протесту проти поліції

Чилійська співачка Норма Монсеррат Бустаменте Лаферте, відома під псевдонімом Mon Laferte, з'явилася топлес на «Латинської Греммі». Про це повідомляє Entertainment Tonight.

Артистка прийшла на захід у чорному пальто, а пізніше раптово розстебнула його, оголивши груди, на якій було написано: «У Чилі вони катують, гвалтують і вбивають». Відзначається, що політична заява стосувалася жорстокого поводження поліції з громадянами в ході протестів в її рідній країні.

Mon Laferte отримала премію за кращий альтернативний альбом. «Мене надихає музика, і я думаю, що всі, хто займається нею, люблять "Латинську Греммі" за те, що премія є, за те, що вона є святом латинської музики. Тепер ця музика ніколи представлена у всьому світі», — прокоментувала свою перемогу співачка.

Протести в Чилі почалися в столиці держави Сантьяго в середині жовтня. Приводом стало підвищення цін на проїзд у метро, потім акції поширилися і на інші міста. У країні оголосили надзвичайний стан. Пізніше президент Себастьян Піньєра скасував підвищення тарифів, проте це не задовольнило протестувальників. Після цього в Сантьяго і прилеглих районах ввели комендантську годину для боротьби з протестуючими на вулиці міста вивели армію.Що відбувається в Росії і в світі? Пояснюємо на нашому YouTube-каналі. Підпишись!


banner14

Категория: Культура

Співачка несподівано оголила груди на знак протесту проти поліції


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.