Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Головні ролі у «Браті-3» виставили на продаж за п'ять мільйонів рублів


Опубликованно 23.11.2019 21:00

Головні ролі у «Браті-3» виставили на продаж за п'ять мільйонів рублів

Ролі у фільмі «Брат-3» виставили на продаж. Інформація про це з'явилася на сайті проекту.

Там зазначається, що за головну роль доведеться заплатити як мінімум п'ять мільйонів рублів, в той час як роль другого плану обійдеться в 2,5 мільйона рублів і вище. Що стосується епізодичних персонажів, то на них ціна починається від 500 тисяч рублів.

«Ви початківець актор чи людина, далека від кіно, але хочете спробувати себе в помітної ролі у самому очікуваному фільмі 2020 року або просто хочете зробити оригінальний подарунок коханій людині? Спеціально для вас ми пропонуємо придбати різнопланові ролі у фільмі "Брат-3"», — йдеться в публікації на сайті. Від бажаючих зіграти в стрічці потрібно лише вказати ім'я та контактні дані.

Зйомки почнуться в жовтні, а прем'єра фільму відбудеться 1 березня 2020 року. Стверджується, що, згідно з оцінками експертів, картина набере більше 20 мільйонів переглядів на YouTube. Не уточнюється, про які саме експертах йде мова.

У лютому шоумен Стас Барецький заявив, що збирається знімати продовження кримінальної драми Олексія Балабанова «Брат». Продюсер «Брата» і «Брата-2» Сергій Сельянов назвав це дурістю, хамством і неповагою по відношенню до творців оригінальної картини.Більше цікавого і дивного — в нашому Instagram. Підписуйся!


banner14

Категория: Культура

Головні ролі у «Браті-3» виставили на продаж за п'ять мільйонів рублів


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.