Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Помер літературний критик Гарольд Блум


Опубликованно 25.11.2019 04:55

Помер літературний критик Гарольд Блум

Американський літературний критик, літературознавець та історик культури Гарольд Блум помер у віці 89 років, повідомляє The Guardian з посиланням на його дружину Джин.

Відзначається, що Блум помер у понеділок, 14 жовтня, в лікарні міста Нью-Хейвен, штат Коннектикут. Причини смерті літературного критика не уточнюються. Джин Блум розповіла, що 10 жовтня її чоловік провів свою останню лекцію у студентів в Єльському університеті.

Гарольд Блум захистив дисертацію в 1995 році в Єльському університеті, де працював до кінця життя. Він написав понад 20 книг. Його наукова слава в основному пов'язана з трьома книгами, виданими в 1970-ті роки — «Страх впливу», «Карта перечитування», «Поезія і витіснення». У них Блум сформулював свою теорію літературного впливу.

У 2005 році Блум став лауреатом премії Ганса Крістіана Андерсена. Крім того, він був членом Американської академії мистецтв і літератури та Шекспірівської академії.Що відбувається в Росії і в світі? Пояснюємо на нашому YouTube-каналі. Підпишись!


banner14

Категория: Культура

Помер літературний критик Гарольд Блум


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.