Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Волочкова розкрила секрет якісного сексу


Опубликованно 29.11.2019 02:40

Волочкова розкрила секрет якісного сексу

Балерина Анастасія Волочкова дала жінкам рада по тому, як вести себе в ліжку з чоловіком. Артистка веде авторську колонку на порталі Teleprogramma.pro.

У публікації Волочкова закликала жінок «бути леді в життя та сексуальної сучкой в ліжку». «Треба поєднувати в собі сексуальність, пристрасність, відкритість, при цьому бути розумної і порядної», — пояснила вона.

«Якщо любов без сексу можлива, то секс без емоцій — це, мені здається, абсолютно порожнє заняття і нічим не заповнений простір», — зазначила балерина, додавши, що в інтимній близькості необхідно «забути про комплекси».

«Всі ці сорому, вихиляси, "пристойно — не пристойно" — це все потрібно забувати і бути абсолютно відкритими», — підкреслила Волочкова. За словами артистки, вона сама щаслива, тому що знаходиться в таких відносинах.

Раніше в жовтні Волочкова зізналася, що її обурив спектакль Кирила Серебренникова з оголеними артистами. Вона назвала подання огидним епатажем, а не мистецтвом.Більше цікавого і дивного — в нашому Instagram. Підписуйся!


banner14

Категория: Культура

Волочкова розкрила секрет якісного сексу


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.