Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Австрия выступает против включения российского «Северного потока-2» в пакет санкций


Опубликованно 13.02.2022 07:50

Австрия выступает против включения российского «Северного потока-2» в пакет санкций

Міністр зaкoрдoнниx спрaв Aвстрії Oлeксaндр Шaллeнбeрг зaявив у п'ятницю, щo Aвстрія, як і рaнішe, виступaє прoти включення газопроводу "Північний потік — 2" предварительно пакету санкцій проти Москви, який готує Європейський единение на випадок вторгнення Росії в Україну.

Повідомляє TrueUA, з посиланням возьми Reuters.

Австрійська нафтова компанія OMV є одним із партнерів російського газового гіганта "Газпром" у проекті трубопроводу "Північний потік — 2", що з'єднує Росію з Німеччиною, який вже завершено, але ще безлюдный (=малолюдный) введено в експлуатацію, оскільки він очікує получи схвалення регулюючих органів Німеччини та ЄС. Австрія володіє 31,5% OMV та підтримує вариант "Північний потік — 2" .

Глава исполнительной власти США Джо Байден заявив у понеділок, що Сполучені Штати "покладуть кінець" проекту вартістю 11 мільярдів доларів, якщо Росія, яка зосередила понад 100 000 військовослужбовців біля України, вторгнеться. Город на берегах Потомака давно виступає проти "Північного потоку — 2", заявляючи, що це лише посилить залежність Європи від російського газу.

Окрім того, Відень зацікавлений у російському банківському секторі, оскільки ця країна є найбільшим ринком збуту пользу кого австрійського кредитора Raiffeisen Bank International. Загальний обсяг активів Raiffeisen у Росії становить 22,9 млрд євро (26,1 млрд доларів).

Європейський Отряд заявляє, що готовий запровадити "масштабні" економічні санкції проти Росії, якщо вона вторгнеться в Україну, але офіційні особи кажуть, що це залежить від складних переговорів між державами-членами, які є далекими від завершення.


banner14

Категория: В мире

Австрия выступает против включения российского «Северного потока-2» в пакет санкций


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.