- byut.kharkov.ua - http://byut.kharkov.ua/ -

Noize MC розбив голову фанату на концерті і розкритикував його за скарги

Опубликованно 1 Октября 2018, в 06:12 в разделе Культура | Нет комментариев.

stemcell

Російський хіп-хоп-виконавець Іван Алексєєв, більш відомий під псевдонімом Noize MC, розбив йому голову мікрофонною стійкою під час концерту. Музикант приніс вибачення за інцидент в Instagram, при цьому розкритикувавши фаната за публічні скарги в пресі.

Noize MC пояснив в соцмережах, що кинув мікрофон разом зі стійкою в зал, щоб люди могли заспівати разом з ним: «З мого боку це акт довіри аудиторії — кинути свій мікрофон у зал, припускаючи, що потім його повернуть, не зламають».

Репер також розкритикував постраждалого Олексія Халстова за публічні скарги. «Я спостерігаю зараз мені противне публічне поведінка потерпілого, у якого претензії, начебто, до мене, але зі мною він при цьому зв'язатися не намагається, а йде скаржитися до редакції газети, живописуючи, як героїчно врятував жінку від прицільного кидка артиста-вбивці на кривавому концерті, загрожує ментами в соцмережах і постить фотки зі своєю травмою», — написав Noize MC.

Інцидент стався 20 вересня на концерті в нічному клубі VS Club в місті Волзькому Волгоградської області. За словами Халстова, репер кинув мікрофонну стійку в натовп під час виконання пісні «Танці». Чоловік, який відвідав концерт з дружиною, закрив її від летить в їх сторону об'єкта, і той потрапив Халстову в голову. Як передає портал «Блокнот Волзький», у нього з голови потекла кров, проте організатори не змогли надати йому аптечки.window._settings.components.eagleplayer = window._settings.components.eagleplayer || {}; window._settings.components.eagleplayer.enabled = true; window._settings.components.eagleplayer.templates = {"multiplayer":["9116","10737","10738","10739","10740"],"scroll":["10409","10410","10737","10738","10814"]}; window._settings.components.eagleplayer.relatedVideosHeight = 185; Анастасия Белькова / ВКонтакте

«Після істерики дружини нас проводили до машини "швидкої", де лікарі надали першу допомогу і запропонували проїхати в лікарню, щоб накласти шви. Я відмовився, не думав, що все так серйозно. Сьогодні в тій області пульсуючі болі. Якщо я знайду відео інциденту, звернуся в правоохоронні органи», — заявив постраждалий.

Пізніше Халстов заявив «Блокноту», що жодних претензій до репера не має.Більше пекельних і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підписуйтесь!

Полный текст  →

Источник: radioera.com.ua.


URL сайта: http://byut.kharkov.ua/

URL новости: http://byut.kharkov.ua/news/741112/

Copyright © 2019 byut.kharkov.ua. При использовании материалов сайта, пожалуйста ставтье прямую ссылку на наш сайт.