«Сімпсонам» передрекли швидку смерть
Опубликованно 19.05.2018 12:54
Американський мультсеріал «Сімпсони» втратив зв'язок з сучасною аудиторією, перетворився на пародію на самого себе і перестав бути актуальним. Причиною цього послужив скандал навколо одного з персонажів шоу індійця Апу Нахасапимапетилона, пише на порталі Mashable журналіст Адам Розенберг.
Апу — другорядний персонаж в «Сімпсонах», він володіє магазином «На швидку руку» і постійно піддається пограбувань. Цей образ неодноразово піддавався критиці — його називали расистської карикатурою на іммігрантів з Південної Азії, в якій зібрано безліч негативних стереотипів.
На скандал відреагував Хенк Азарія, актор озвучення, голосом якого говорить Апу. Він заявив на телешоу Стівена Кольбера, що готовий припинити озвучувати персонажа з-за критики. Артист понадіявся, що шоураннеры «Сімпсонів» спробують змінити образ Апу, зробивши його менш образливим.
Однак творець і продюсер мультсеріалу Метт Грейнинг в інтерв'ю USA Today заявив, що йому нічого відповісти критикам персонажа. «Я пишаюся тим, що ми робимо з нашим шоу. І я думаю, в сучасному суспільстві люди люблять вдавати чим-небудь ображеними», — підкреслив мультиплікатор.
У квітні в одній із серій «Сімпсонів» також була порушена тема критики Апу. У сцені Мардж читає Лізі стару казку, в яку для політкоректності внесли правки. «Що-то, чим захоплювалися десятиліття тому, тепер політично некоректно. Що ж робити», — запитує Ліза, і в цей момент глядачам показують фотографію Апу.
Як зазначає журналіст Mashable, багато шанувальників телешоу виявилися засмучені цим відповіддю на критику. Таким чином, пише він, автори «Сімпсонів» ясно дали зрозуміти, що не бажають змінюватися і рахуватися з новими реаліями, а значить, настав час зняти мультсеріал з ефіру.
«Сімпсони» — найдовший мультсеріал в історії американського телебачення, він виходить з 1987 року. Шоу налічує 29 сезонів і було продовжено до 30-го.Більше пекла і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підпишись!
Категория: Культура
«Сімпсонам» передрекли швидку смерть