Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Финансы

banner12

Перевірка реальності: жінки з багатшими?

"Присутність жінок у правліннях компаній призводить до поліпшення фінансових показників" прийшли новини зі звітів, підкреслюючи, бізнес-статистика гарантовано вразити уяву і оперативне обговорення.

Це найкращий спосіб, щоб заохочувати компанії, щоб зосередитися на принципах рівності та різноманітності, ніж змусити їх думати, що їх суть?

У Великобританії, 30% - клуб був створений в 2010 році з метою того, жінки складають не менше 30% членів на кожній дошці.

У США, тридцять відсотків коаліція - це група людей, які є керівниками та головами своїх компаній - була створена для досягнення тієї ж мети. Бі-бі-сі 100 жінок 2017 Бі-бі-сі 100 жінок 2017: хто в списку? Чи можуть жінки змінити світ за тиждень?

Звичайно, є багато інших - і деякі кажуть, що краще - причини сперечатися з питань гендерної рівності, але ми хотіли подивитися, чи є це загальноприйнятим твердження вірно - не маючи більше жінок на борту дійсно означає, що компанія робить більше грошей?

Вчені застерігають від поспішних прості висновки.

У доповіді, опублікованій кредит Свісс в минулому році, говорить, що компанії хоча б один директор жінка отримала більшу віддачу від своїх інвестицій порівняно з компаніями з чоловічий зали.

Мовляв компаніях, де жінки становлять не менше 15% вищого керівництва були 50% більш прибутковими, ніж ті, де менше 10% старших менеджерів-жінки.

Але проф Аліса Eagly, в Північно-Західному університеті в США, говорить, що багато дослідження, проведеного за замовленням корпорації "наївний", як вони не вважають інших змінних.

Гетті Зображень

Вона пояснює, що більш складне аналізу, проведеного вченими, показали дуже невеликі позитивні кореляції між членами жіночої ради і фінансового успіху. Але це в середньому - у деяких компаніях відносини були нейтральні, а в деяких він був негативним.

І довести причинно-наслідковий зв'язок буде набагато складніше. Важко сказати, що воно має більше жінок у радах, які дозволять компанії зробити краще, а не інші фактори - щось корпоративної звітності визнаєте.

Це відбувається тому, що компанії з великою кількістю жінок на дошки бувають різними в інших відносинах, на думку проф Eagly.

Наприклад, фірма, Розмір, здається, один з найбільш істотних факторів у визначенні рентабельності. І великі компанії можуть наймати більше жінок на всіх рівнях.

Були більш інноваційних компаній більш імовірно, щоб ефективно використовувати свої таланти, незалежно від статі. І компаній, які вже були більш прибутковими, можливо, були здатні зосередити зусилля на різноманітності, каже вона.

Аналіз гендерного складу топ-менеджменту найбільших компаній США, а не тільки своїх членів Ради, знайшли представництво жінок у топ-менеджмент підвищує ефективність фірми, але тільки в компанії, які орієнтовані на інновації".Додати жінок і перемішати'

І, що цікаво, члени жіночої Ради-мабуть, мають більш позитивний вплив на результати компанії в тих країнах, де жінки мають рівні права і загального лікування.

Схоже, що існує зв'язок між більш успішних компаній і тих, хто більше жінок на керівних посадах в цілому, але це не досить, щоб просто додати жінок і перемішати", а проф Робін Елі в Гарвардській школі бізнесу, додає він.

Ще одне дослідження від групи німецькі, голландські та бельгійські дослідники знайшли "просте представництво жінок у правліннях корпорацій не пов'язаними з фінансовими показниками, якщо інші фактори не вважаються". Він спирається на хорошу культуру компанії.

Якщо жінки залишаються в меншості в кімнаті, яка ворожа їм, вони навряд чи зможуть дати позитивний ефект, а що стосується інших видів різноманітності, дослідження показує.

Орієнтуючись на цифри, якщо не вирішувати питання структурного розмаїття не вистачає, за даними проф. Елі.

Гетті Зображень

Дивлячись на те, як багато місця на платі займають жінки не розповісти вам, як впливовий рада, а не підкажете нам ці жінки, коли їх слухають і дозволили мати вплив, проф. Елі зазначає, що "не всі місця на борту будуть створені рівними".

Існує ряд доказів, що маючи трьох жінок на борту від 12 до 15 чоловік-переломний момент для них бути почутими і мати можливість впливати на всі. Таким чином, є вагомі аргументи для 30% правило - це просто не обов'язково переводити безпосередньо на прибуток.

Насправді Корін посаду, професор кафедри менеджменту організації, каже, що члени правління не мають прямий вплив на нижній лінії компанії, але вони мають більший вплив на корпоративну соціальну відповідальність.

Вона виявила, що була в п'ять разів сильніше кореляція між компанією, жінок членів правління і сильніше продуктивності, коли справа доходить до забезпечення вони є екологічно чистими в компанії, або брати участь у благодійності, ніж, наприклад, кореляція між жіночим членів правління і прибутку.

Рентабельність є дуже складним і є навіть свідчення того, що керівники можуть не мати великого впливу на прибуток компанії.

"У компаніях з будь-якими жінками на їх борту, вони, як правило, мають від одного до трьох - ти говориш в підлогу з трьох осіб на борту буде мати вплив на нижньому рядку?" Проф Елі питає.

На північно-заході проф Eagly, найбільш актуальне питання про те, навіщо ми потрібні докази, що жінки приносять більше грошей, ніж чоловіків, перш ніж вони мали рівний статус на дошках.

"Чому ви виключаєте 50% населення від важливих завдань. Це Про соціальну справедливість не про прибуток".

Детальніше з перевіркою реальності

Слідуйте за нами на Twitter

подробнее )

IKEA купує випадковими заробітками фірма самого taskrabbit

ІКЕА

Втомилися від того, щоб побудувати свій ІКЕА Біллі книжкові полиці самостійно?

Останній купити шведський меблевий гігант означає, що він буде легше нехай хтось інший зробить це за вас, поки ви готові платити.

Фірма купує американського стартапу фірма самого taskrabbit, який дозволяє користувачам, щоб найняти людей, щоб допомогти їм зібрати меблі, а також безліч інших турбот, як прибирання будинку або догляд за газоном.

Угода слід пробну самого taskrabbit в лондонські магазини ІКЕА в листопаді минулого року.

Президент компанії і головний виконавчий Джеспер Бродин сказав, що метою операції було, щоб "зробити життя наших клієнтів трохи легше".

"Нам потрібно розвивати бізнес швидше і гнучкіше.

"Придбання самого taskrabbit буде захоплююче стрибок у цій трансформації", - сказав він.

Ви б платити чужий дамп ваш партнер для вас?

Джон Льюїс продати сантехніків і будівельників

Самого taskrabbit продовжить діяти в якості незалежної компанії в групі компаній ІКЕА.

Онлайн фірма була заснована в США в 2008 році. Засновник Busque Ліа прийшла в голову ідея після того, як закінчується їжа собака одного разу увечері, після того, як магазини були закриті.

Вона думала, що якби був спосіб допомогти їй зв'язатися з місцевим населенням, вона змогла б знайти кого-небудь допомогти.

Фірма в даний час працює в 40 містах США і в Лондоні у Великобританії.

Гетті Зображень

Користувачі сервісу опишіть роботу, яку вони хочуть і можуть вибирати зі списку так званих "користувачів", щоб зробити роботу.

Роздрібний продавець Джон Льюїс оголосив нещодавно аналогічну послугу.

Її Головна послуги рішення дозволяє клієнтам в Бат, Брістоль, Кардіфф, Челтнем, Глостер і Тонтон наймати сантехніків, електриків, обробників і інших видах посадскими через програми, сайту і колл-центр-обслуговування.

Придбання самого taskrabbit приймає ІКЕА в світ "концерт економіка", з працівників усіх незалежних підрядників, а не працівників.

Інших подібних фірм, у тому числі викликати таксі програми uber, доставка їжі і сайт deliveroo і доставки фірма Hermes зіткнулися спорів у Великобританії за умови їх праці.

Багато працівників скаржилися на безпеку робочих місць і відсутність по хворобі і відпускні.

подробнее )

Штраф за запис незаконної ППІ фірма називає

Гетті Зображень

Компанія за рекордно 146 мільйонів нелегальних дзвінків з приводу страхування був оштрафований на ?350,000.

Люди залишилися почуття переслідувань і погроз з боку записаного - також відомий як автоматизованої дзвінки від Ваших грошей прав Ltd, заснований в Кармартеншир.

Компанія порушила закон, не маючи згоди на контакт люди з автоматизованих маркетингових дзвінків.

Офіс комісара з питань інформації видано штраф після розслідування.

Він знайшов дзвінки, зроблені протягом чотирьох місяців, також порушив правила, не включаючи назву компанії та контактні дані записане повідомлення.

Компанія несе відповідальність за найбільшу кількість автоматичні дзвінки в результаті ІКО штрафу до Дата.

Стів Эккерсли, ІКО керівник правоохоронних органів, сказав: "це хвороба суспільства, яке ігнорує право людей мати своє побажання миру і спокою в своєму власному будинку поважають.

"Ми знаємо, що люди знаходять дзвінків, програвання записаних Повідомлень, особливо нав'язливі, тому що вони не можуть поговорити з агентом за викликом.

"Ваші права гроші повинні були знати, що закон по автоматичні дзвінки суворіше, ніж для інших маркетингових дзвінків".

ПА

Після розслідування МДО, керівники Ваших грошей прав Ltd, яка базується в Амманфорде, але має Юридичну адресу в Дарлінгтон, прагнуть ліквідувати компанію.

МОК сказав, що це буде працювати для стягнення штрафу поряд з арбітражним керуючим та ліквідатором, якщо компанія переїжджає в неспроможності.

Р-н Экерсли сказав, що повноваження МГО буде і далі зміцнюватися, коли уряд Великобританії вводить новий закон, що дозволяє штрафувати директорів компанії за хибний виклик фірм.

"Якщо фірма виходить з бізнесу, щоб спробувати і качку ІКО нормально, то вони більше не роблячи клопітно хибних викликів", - додав він.

"Але новий закон дозволить збільшити кошти, ми повинні піти і покласти на них повну відповідальність за переслідування, роздратування і порушення вони викликані".

ППІ призначений для покриття виплат по кредиту, якщо страхувальник захворів або втратив роботу.

Було продано більше 20 років, з 1990 року близько 45 млн. політику.

Але з'ясувалося, що він був неправильно продані в промислових масштабах для людей, які не хочуть або необхідність що - небудь не буде мати право претендувати на неї - і зміг претендувати на компенсацію.

Управління з фінансового регулювання і встановило термін до 29 серпня 2019 року, для остаточного ППІ претензії повинні бути зроблені.

Джон Митчисон Асоціації Директ маркетингу, на якому працює Телефон привілейовані послуги для проведення IPO, заявив: "ми сподіваємося, що в майбутньому ізгоїв маркетологи стикаються з реальною загрозою в'язниці, коли споживачі зловживають таким чином, що стане ефективним стримуючим фактором."

подробнее )

Поступає на роботу на ризик, так як завод закривається

Гугл

Безалкогольних напоїв гігант надходить, щоб закрити його виробничої майданчику у Норвіч, поставивши 242 робочих місць під загрозою.

Фірма хоче перевести виробництво Робінзони та фрукти Shoot на сайтах у Іст-Лондон, Лидс і регбі.

Компанії говорить працівникам, постраждалим в планах буде запропонована допомога і можливості перепланування.

Консультація розпочнеться найближчим часом і, якщо пропозиції йдуть вперед, Норвіч сайт буде близько до кінця 2019 року.

Компанія заявила, співробітників, порушених пропозицій буде запропоновано "комплексний пакет підтримки", в тому числі можливості перепланування.

Головний виконавчий директор Саймон Лизерленд сказав, що Норвіч був важливим місцем для бізнесу протягом багатьох років, і запропонував закриття "жодною мірою не позначається на ефективності або прихильності" співробітників в Норвіч заводу.

Надходить

У листопаді 2015 року компанія оголосила про трирічний ?інвестицій 240м у своїх британських виробничих операцій. Він каже, що закриття Норвіч не вплине на ці плани.

Надходить повідомив Unilver, співвласник Норвіч сайті.

Профспілка unite вже звернулися за коментарем.

Надходить

М'який виробник напоїв була заснована в Челмсфорді в 1954 році.

У 2013 році оголосив про намір закрити свій завод в місті, де вона була створена, і вона перенесла свою штаб-квартиру у Хемел-Хемпстеда в Хартфордширі.

Виробництво на фабриці Челмсфорд припинилося в 2014 році.

подробнее )

Soccerex 2017: трансляція революція буде транслюватися

Гетті Зображень

Зміни відбуваються постійно і поза футбольним полем, і технологічний прогрес означає, що шанувальники скоро можуть дивитися більш інтуїтивним гравців через більш мобільною середовища канали.

22-го Soccerex футбол фінансів повертає подія в Манчестер у ці вихідні у свій останній рік в якості приймаючої - обговорюємо все від того, хто буде показувати майбутні дії, як топ-зірки в майбутньому буде психічно матч з кондиціонером.

Є зміни навколо себе форумі. Не тільки це подія готовий переїхати в інше місто у наступному році, це також перший без засновника Данкан ридай, як її рушійною силою після його смерті минулої осені.

І ридай, як Новатор, будуть дуже зацікавлені в продовженні футбольний марш в нову цифрову епоху.

"Технології продовжують з'являтися, як велика частина бізнес-футболу", - каже Soccerex Девід Райт.

"Це великий фактор на прямий технології і медіа стороні, де дезінтегратори допомагають змінити культуру перегляду. Тактику "Реала" для глобального цифрового панування Дивитися футбол на ТБ-не чорно-білий питання Уейн Руні відгук на історію Facebook

"Соціальні медіа теж змінюється, як вентилятори споживають футбол, і змінюючи структуру мовлення.

"Звички змінюються і більше клієнтів переходять в онлайн, щоб дивитися футбол."В прямому ефірі

У Великобританії нещодавно повідомлялося, що небо зазнали зниження на 14% глядацької аудиторії, а також зафіксували зростання 31% у прийнятті його онлайн Скай послуг і тепер телевізор.

Дійсно, є дискусія в спортивній індустрії в даний час за участю мовників, правовласників і соціальних медіа-експертів про величині і напрямку прав при цьому порушується ринку.

Гетті Зображень

Наприклад, за повідомленнями, Amazon прем'єр закріпив за собою права на трансляцію майже всі елітні тенісні турніри у чоловіків, за винятком чотирьох турнірів Великого шолома, з цифрового гіганта домігшись права Великобританії в рамках світового туру АТП з неба.

Це буде другий великий Амазонки відео-ТБ-спортивне інтернет-права в цьому році, після його зв'язку з Національної футбольної ліги трансляція 10 четвер-ніч "Американський футбол" в США в цьому місяці.

І він має права на пряму аудіо-трансляцію футбольної Бундесліги коментарями в Німеччині, доступний через Амазон музичний сервіс.

Гетті Зображень

Між тим, Facebook також прагне встановити більш глибокі цифрового і потокового відносини з футбольними клубами, вболівальниками, так і для правовласників.

Соціальний медіа-гігант в минулому році послухати МЮ Вейн Руні в Евертон характеристику матч безкоштовно. Він також у прямому ефірі матчі минулого сезону в Іспанії Ла Ліга.

І в США, де його вже кинулися головної футбольної ліги (МЛС) ігри, соціальні мережі будуть у цьому місяці покаже у прямому ефірі матчі Ліги чемпіонів у рамках партнерства з компанією Fox спорту.'Червоний і синій'

"Поточний стан потоку створення проблем і можливостей для всіх правовласників і медіакомпаній брати участь", - говорить г-н Райт.

"Багато компаній хочуть стати життєздатним претенденти на більш встановлених медіа-платформ. Прав Прем'єр-Ліги виставили на аукціон ще раніше, ніж ми думаємо. Як Sky або BT ставку, або вхідний Челленджер, таких як Amazon чи ще хто-то в повітрі".

Він додає: "якщо Amazon або Apple, наприклад, вирішив брати участь у конкурсі, вони будуть використовувати свої технічні знання, щоб зробити його роботу.

Гетті Зображень

"Є технології, щоб доставити його через потокове інтернет, або через смарт-телевізори. Також варто пам'ятати, що БТ не було спортивних каналів, поки вони не зробили свій перший інтернет-права, так що ці речі можуть бути швидко обернувся.

"Це нова технологія, яка дозволяє всі ці нові працівники для роботи. Люди хочуть зануритися в і змісту, і вони хочуть багато."

Мова йде як репортаж з стратегії консультантів ОК і каже, що до $ 1 млрд із загальної прибутку у Великобританії трансляція галузі може опинитися під загрозою через появу конкурентів, таких як Amazon і Facebook.

І говорить г-н Райт, що зміни соціальних медіа не тільки в зриві мовлення, але і маркетингу.

ArsenalFanTV/Ютуб

"Історично склалося, що бренд прагне розширити коло спілкування, можливо, пішов з гравцем, щоб схвалити ваш продукт, або пішли з ТВ-реклами", - говорить він.

"Зараз є і інші люди на YouTube, які можуть мати багато більше уваги, ніж телебачення. І вони мають надійний повітряний і репутацію, але більше каналів може здатися більш корпоративної.

"Те, що ми бачимо в маркетинговий аспект у футболі ці користувача генеруються канали".

Наприклад, один з найпопулярніших каналів, прибічником, прихильником Арсенал ТБ, несе реклама для букмекерської контори ladbrokes.'Поле зору'

Між тим технологія продовжує розвиватися і в інших частинах промисловості, в тому числі традиційних областях, таких як маркетинг, продажі квитків та спонсорства.

Однак, це здоров'я, фітнес і продуктивність, де деякі з найбільш цікавих нововведень не відбувається.

Гетті Зображень

Наприклад, фірми шукають способи, щоб допомогти футболістам поліпшити їх "поле зору" - їх здатність прогнозувати, оперативно реагувати та приймати правильні рішення на високій швидкості.

Використовуючи технологію, розробляє методики зламати "зір" на окремі компоненти, такі як: периферійний зір, час реакції очі, і розпізнавання образів, що дозволить підвищити продуктивність гравця.

Техніка, яка дозволяє гравцям підвищити фітнес і уникнути травм також будуть обговорюватися як Soccerex, який планується участь 3000 делегатів, 450 клубів, 700 власників спортивних прав, і 170 експонентів.'Жахливий сюрприз'

Як вже згадувалося, засновником Данкан ридай, 62, помер у вересні минулого року.

Син колишнього Лідс і в збірну Англії, він придумав ідею для події після відвідування музичного заходу, і розуміючи, що він може зробити те ж саме для футболу.

Перша конференція була проведена в 1996 році на стадіоні "Уемблі", і з тих пір провів у Парижі, Лос-Анджелесі, Дубаї, Йоганнесбурзі, Ріо, а також в Манчестері.

Гетті Зображень

"Його смерть була великим ударом, жахливий сюрприз, для нас втратити хлопця, який мав видіння, і привід, щоб побудувати бізнес", - говорить г-н Райт.

"Останнє, що його дружина Рита і голова Тоні Мартін хотів було зупинити те, що ми робимо. Це була його пристрасть і прихильність, яка склалася на конференції і взяв його по всьому світу.

"Найбільш позитивним моментом для нас є те, що його спадщина триває, і ми повертаємося в Манчестер у цьому році Soccerex."

подробнее )

Як тобі вино з пробкою чи кришкою, що загвинчується?

Хорхе Сарменто

Якщо ви звичайний любитель вина це майже впевнений, що ви відкрили у свій час у закупорених пляшках або два.

В результаті зіпсованої пробки, вино пахне і неприємні на смак - все затхлий і запліснілий.

Після первісного розчарування, то у вас турбуватися про спробу отримати свої гроші назад з винного магазину чи супермаркету.

Або ви можете зіткнутися з незручної бесіди з гордовитим вина офіціанта, шеф якого, можливо, не сприймуть повертаємо вам, особливо якщо це був дорогий пляшки і плями не надто помітні.

Цифри за скільки Корк-герметичний пляшки вина залежить від пробки зараза гаряче оскаржується, але дослідження 2007 року сказати, що один у 10.

З репутацією на кону, і гроші, втрачені на вино нахилив вниз тоне, то не дивно, що винороби всього світу продовжують рів пробки для гвинтових металевих ковпачків на пляшках. Та так, що пробка відлетіла від ущільнювальної 95% пляшок вина у світі в 1990-х роках, тільки 62% у 2009 році.

Це погана новина для виробників португальської пробки, які постачають більше половини світовий ринок лісу коркових дубів на півдні країни. Тим не менш, галузь чинить опір.

APcor

Але перше, що точно пробки душок? Це обумовлено хімічне з'єднання, відоме як ТСА.

У дуже простих термінах, ТСА створюється крихітні повітряно-крапельні грибів, які приєдналися до пробочке. Це не шкідливо, але це може зробити ваше вино смаком погано, або ж позбавити його смаку.

Карло де Хесус, директор з маркетингу в найбільших португальських виробників пробки, Аморім, визнає, що близько 13 років тому речі виглядали похмурими для майбутнього натуральні пробки в деяких країнах.

"Звичайно, все має свої плюси і мінуси, але був момент, приблизно в 2003-04, де зображення пробки не маючи майбутнього відбувається на деяких ринках, в основному в Австралії та Новій Зеландії", - говорить він.

Філіп Лоран

Перенесемося в сьогодні, і пан де Ісус каже, що Аморім є провідним зусилля по запобіганню будь-якого ТСА заражених пробок потрапити в систему.

Він робить це за допомогою обробки вона називає "NDTech", в якій він використовує високотехнологічне датчика машини, щоб відсіяти поганих пробок.

Г-н де Ісус додає: "ми можемо зробити цей аналіз не хвилинах... але вже через кілька секунд. Тепер ми можемо дати окремі гарантії, пробки пробки".

І незважаючи на великий крок, щоб загвинчуються кришками, зокрема, ще в Австралії та Новій Зеландії, Аморім в даний час виробляє 4,4 млрд. винних пробок щорічно, із загальної суми в 12 млрд загальногалузеві.

Це можна порівняти з 4,7 млрд загвинчуються кришками в рік, а 1,8 мільярда пляшок з пластиковими пробками.

Незважаючи на напружену роботу Аморім та інші члени португальської коркової індустрії для вирішення ТСА, Австралійський бос вино Мітчел Тейлор говорить, що він ніколи не повернуся в пробки.

APcor

Містер Тейлор керуючий директор Тейлоры віна (також відомий як вин Уейкфілд у Великобританії), спираючись у Клер Веллі Південна Австралія. У 2004 році це була перша Австралійська виноробня вирішили запечатати всі свої вина під гвинтовою кришкою.

"Ми знаходили ми у ТСА і випадкові проблеми окислення со до 10-15% наша вина, і нам вдалося ліквідувати цю ніч", - говорить він.

"Світ зрушив уперед, я порівнюю повертаюся в Корк як кінь і віз, це чудовий вид транспорту, але насправді ми перейшли в сучасні технології".

Але в той час як Пан Тейлор виступає категорично проти натуральної пробки, залишається фактом, що переважна більшість провідних європейських і американських вин ще запечатані.

Крім того, у разі традиції, і тривале сприйняття, що вино буде кращої якості, натуральні пробки вже перевірена протягом століть, допомагаючи вин зрілі, дозволяючи в маленьке кількість кисню, щось загвинчуються кришками не може правильно повторити.

Гргіч Хіллс Естейт в долині Напа в Каліфорнії є одним виноробом, який в основному дотримуюся натуральної пробки, який він використовує на 70% своїх вин.

Він зазвичай платить близько 70-93 копійок (52-69p) на високоякісній португальської пробки.

Тейлорс

Іво Jeramaz, Grgich віце-президент вирощування винограду і виробництва, говорить: "цих днів наші дослідження вказують на три-п'ять пробок на 1000 постраждалих від ТСА, а не три-п'ять на 100, так що це набагато менше, ніж раніше."

Він додає, що "на вищому рівні дорогих вин" потрібні натуральні пробки, а "просто так як Ви не будете пити з паперового стаканчика".

Більше історій з серії бізнес Бі-бі-сі мозок дивлячись на цікаві теми бізнесу з усього світу:

Мінливі підбори кінці жінок болять ноги?

Зробити колір ви носите на роботі справу?

Перетворення мертвого в вінілові платівки

Як Сицилійських апельсинів виробляються в одяг

Grgich не використовувати будь-які загвинчуються кришками, а замість цього на решту 30% зі своєї пляшки це експерименти з новою пробкою називається "діам".

Розробник-французька фірма з однойменною назвою, пробки діам виготовляються шляхом фрезерування пробки в зерна, які обробляють вуглекислим газом, щоб видалити будь-які ТСА, перш ніж бути спресований і склеєний у формі пробки.

Пробки діам зараз швидко зростає в популярності, особливо серед французьких виноробів, спрямовані на Близькому ринку.

Дієм

Марк Пардо, майстер вина у купця КК Беррі Бразерс & Радд, каже, що натуральна пробка-це ще "привілейовані закриття для вина, які вимагають підвал".

Він додає: "її еластичності і здатності дозволяють дуже ніжний окислення, коли вино правильно зберігається, робить його ще-неперевершеним замком для довгострокових вин.

"Прогрес у методах обробки пробки маю на увазі, що деякі виробники пробки тепер можемо давати гарантії і відстеження, для забезпечення питущий проти все більш рідкісним "закупорені пляшки.

"І, як такий, Корк ще закриття преміальних вин, незважаючи на всі експерименти преміум виноробні з іншими закриття."

Португальська пробкова індустрія також прагне підкреслити її екологічність, особливо той факт, що дерев не вирубують, щоб збирати пробки. Замість пробки видаляється з-під кори, а потім відростає протягом дев'яти років.

Гетті Зображень

Майкл Колангело, віце-президент Нью-Йоркської піар-компанії Колангело & Partners, яка є просування португальської пробки в США, говорить: "багато людей до сих пір не розумію, стійкості та пробки, які вона, як стрижка овець - не вбивати овець, щоб отримати шерсть."

Раміро Баптиста, менеджер Корк фірма portugalia, додає, що в глобальній винної індустрії є достатньо великим для всіх форм закриття, щоб мати світле майбутнє.

подробнее )

Вихід Великобританії з ЄС стримується консервативної відділу, каже екс-міністр

Гетті Зображень

Розкол в консервативної партії про вихід Великобританії продовжує впливати на процес, колишній міністр фінансів Лорд Джим о'ніл в інтерв'ю BBC.

Лорд о'ніла, який покинув уряд ще рік тому сказав, що більша частина "обґрунтування вихід Великобританії з ЄС" був спілкуватися з цим відділом.

Він також сказав, що учасники переговорів у Великобританії повинні бути "більш реалістичними" під час переговорів з Європейським Союзом.

Уряд відзначило, що воно "працювати разом, щоб доставити вихід Великобританії".

Великобританія хоче домогтися нового глибокого і спеціального партнерства з Європейським Союзом, представник уряду сказав.

"Ми вийшли на ці переговори з чіткою позицією, і дух прагматизму, вирішив поставити впорядковане завершення роботи, що дозволяє зрозуміти можливості життя за межами ЄС", - додав прес-секретар.Відділ Торі"

Уряд зіткнувся з критикою цього тижня з числа проєвропейські депутати для розгляду основним законодавчим актом вихід Великобританії.

Один з парламентаріїв, Ганна Soubry, закликав у четвер до уряду ввести всі параметри вихід Великобританії з ЄС "на столі", хоча депутати Торі не повинні повставати проти законопроекту на даному етапі.

Плани праці, щоб голосувати проти ЄС (висновок) законопроект в його нинішньому вигляді, але також стикається з перспективою депутати повстали проти своїх лідерів. Керівництво до законопроекту виведення ЄС Девіс: Велика різниця за законопроект про вихід Великобританії з ЄС Вихід Великобританії: законопроект про скасування 'не карт-бланш' Ні на інший квартал і місяць інтернет'

Коли його запитали, як він оцінює урядовий квартал і місяць процес, Панове о'ніл розповів сьогодні у програмі: "я думаю, кожен повинен вирішити, на жаль, тримати свій розум на те, що всі доводи на користь вихід Великобританії з ЄС був зумовлений Політикою і, зокрема, розбіжності всередині консервативної партії.

"Він дивиться на мене, на жаль, що один рік, ось таки справи."

Описуючи себе як "не особливо пристрасний Remainer", Лорд о'ніл заявив, що він побажав політичним розколом між сторонами і в Торі більше не буде "домінувати в політичній дискусії".

Гетті Зображень

Однак, інші можуть стверджувати, складності та термінів квартал і місяць, а також конкретні розбіжності з-за грошей і Північної Ірландії впливають на процес.

Девіда Кемерона звинуватили в перспективній вихід Великобританії з ЄС у 2013 році, щоб заспокоїти Євроскептиків Торі в той час, коли від ukip набирає популярність.

Але його радники заявили на референдумі, проведеному в червні минулого року, був неминучим через розколу в країні з цього питання.

Лорд о'ніл був введений в уряд в 2015 році після того, як Пан Кемерон он взагалі в цьому році вибори.

Він коротко зупинився на місіс Мей після виходу Великобританії голосувати, але залишив у вересні 2016 року.Переговори вихід Великобританії

Лорд о'ніл, який, судячи з премії по економіці Індиго, каже, вихід Великобританії учасники переговорів у Великобританії, також "повинні бути більш реалістичними" про спробі зберегти переваги членства в ЄС.

Він сказав: "останнє, що ЄС хоче, щоб велика країна, щоб піти і там бути ніяких наслідків, тому що в якийсь момент знайшлися б інші, які могли б подумати:" Ну, якщо це так просто, і ви можете піти з найгірших бітів, але при цьому зберегти всі хороші моменти, потім я вип'ю теж.'

"Це ключове питання, яке веде переговори з європейської сторони. Часто здається, що наші переговорники, схоже, не ціную це".

Уряд заявив, що Великобританія покине ЄС торгових угод, в тому числі єдиного ринку і митного союзу, після виходу Великобританії.

На їх місці, Великобританія буде досягати амбітних вільної торгівлі з ЄС, а також вільно здійснювати торгові операції з іншими країнами, він стверджував.

Головний парламентер Єврокомісії за вихід Великобританії з ЄС Мішель Барньє, заявив у четвер, що Великобританія хоче ЄС призупинити єдиного ринку і митного союзу на Ірландській кордоні.

Він сказав, що Великобританія вирішила залишити, і так було в країні, щоб придумати прийнятний план майбутніх відносин між Північною Ірландією і Республікою Ірландія.

Великобританії заявив, що обидві сторони були "тісно пов'язані" в тому, що вони хотіли добитися.

подробнее )

Пілоти авіакомпанії Ryanair відхилити додатковий бонус

Гетті Зображень

Група льотчиків авіакомпанії Ryanair відхилив грошовий бонус для роботи додаткових днів після того, як авіакомпанія скасувала рейси 2,100, тому що він "зіпсував" відпочинок екіпажу.

По листу видно на Бі-бі-сі, пілот представники з 17 компанії 80 європейських баз сказав босам, що більшість з них не в захваті.

Вони хочуть замість нових контрактів і поліпшення умов праці.

Авіакомпанія Ryanair запропонувала капітанів одноразову виплату в 12 000 ?або 12 000 євро, а перші офіцери ?6,000 або 6000 євро.

Але в листі говорилося: "льотчик ринок змінюється, Ryanair і потрібно змінити способи, які пілоти і управління працюють разом, щоб забезпечити стабільне і спільне майбутнє для всіх".

Нові контракти, він каже, "повинен допомогти зупинити велика кількість колег, які йдуть на "більш зелені пасовища" Авіакомпанія Ryanair скасування: які мої права? 'Чисте розчарування і злість на авіакомпанії Ryanair' Авіакомпанія Ryanair є пілотний дефіцит?

Він також просить залучити в професійних переговірників, щоб допомогти укласти угоду.

Вони дали авіакомпанії до завтра, щоб відповісти.

Один пілот сказав мені, що це їх єдиний шанс поліпшити умови праці.

Лист від співробітників по всій Європі, включаючи Німеччину, Італію, Голландію, Бельгію і Данію.

В останні дні я зв'язався майже 20 діючих і колишніх пілотів авіакомпанії Ryanair говорить мені, що компанія втрачає нещасні екіпажі швидше, ніж він може замінити їх.

Вони всі сказали мені, що нестача пілотів-це основна причина, чому так багато рейсів були скасовані в останні дні.

Але це твердження категорично спростував бос авіакомпанії Майкл о'лірі.

Здається, що вперше, розсіяні пілот авіакомпанії Ryanair повторень об'єднують свої сили в тому чи іншому кількості - найчастіше в контакт в соціальних мережах - тому що вони вже побачили можливість для укладення колективних договорів на нові, поліпшені контракти.

Я запитав авіакомпанії Ryanair, що вони зробили контр-пропозицію, але вони не повернулися до мене.

Велике питання тепер, якщо пілоти вирішили загострити обстановку, скажімо, працювати з правилом наприклад, авіакомпанія Ryanair вдасться пережити наступні кілька тижнів без того, щоб скасувати більше рейсів?

У вихідні дні авіакомпанія Ryanair вирішила скасувати кожен день від 40 до 50 рейси на найближчі шість тижнів.

Авіакомпанія Ryanair сказав, що він розіслав у понеділок листи до 315,000 постраждалих клієнтів, розповідати їм про зміни в розкладі польотів, альтернативних рейсів і повернень.

Вона сказала, що фіаско на власне помилкове рішення, щоб змусити своїх пілотів, щоб взяти їх, залишилися щорічної відпустки до кінця року, а не до кінця фінансового року в березні наступного року.

Це означає, що не вистачає пілотів, щоб екіпаж всі свої регулярні рейси в цьому місяці і в наступному.

подробнее )

Компанія Yahoo витоку даних 2013 натисніть "всі рахунки"

Агентство Reuters

Компанія Yahoo заявила, що всі свої три мільярди облікових записів користувачів були порушені хакерською атакою, побудованому в 2013.

Компанія, яка перейшла від Verizon раніше в цьому році, сказав, що розслідування показало порушення пішли набагато далі, ніж спочатку передбачалося.

Вкрадені дані не включали паролі у вигляді звичайного тексту, платіжних карток або банківських даних рахунку, додав він.

Раніше інтернет-гігант сказав, що "більше мільярда" з його рахунків були хітом.

Yahoo сказав, що під час її останнього заяви не являють собою нову "проблема безпеки" була відправка листа на все "додаткові облікові записи користувачів".

Компанія додала, що вона "продовжує тісно співпрацювати з правоохоронними органами".

Новий ІНТЕРНЕТ-компанія Yahoo називали присягу

'Мільярд' впливає на Yahoo зламати

Веризон: порушення даних Yahoo може потрапити в інтернет

Поглинання компанії Yahoo на величезні американські телекомунікаційна фірма Verizon було завершено 13 червня.

Угода була анонсована в минулому році, коли боровся компанія погодилася продати свій основний бізнес компанії Verizon за $4.8 млрд.

Ця цифра була пізніше скоротити до 4,5 млрд дол. після Yahoo повідомив, що він був жертвою, в 2013 і 2014 роках, двох величезних порушень безпеки.

Веризон поєднанні її дочірньої компанії AOL і Yahoo в новий бізнес під назвою Клятва.

У вівторок заяві компанії Verizon, головного співробітника з питань інформаційної безпеки Чандра Макмахон сказав: "Веризон прагне до найвищих стандартів підзвітності і прозорості, і ми активно працюємо над забезпеченням безпеки наших користувачів та мереж в умовах наростаючих загроз в інтернеті."

"Наші інвестиції в Yahoo дозволяє команді продовжувати приймати значні заходи для підвищення їх безпеки, а також використовувати досвід і ресурси компанії Verizon."

подробнее )

Рітейлерів потрібні працівники ЄС після виходу Великобританії'

ПА

Ціни можуть зростати і домашніх пологів може бути повільніше, якщо роздрібний сектор зберігає доступ до всіх працівників ЄС після виходу Великобританії з ЄС, а торгувати тілом попередив.

Громадяни ЄС становлять всього 6% від 170,000 робочої сили в галузі, за даними британського роздрібного консорціуму, сказав.

Однак вони сконцентровані на складі і розподіл робочих місць, щорічне опитування співробітників показав.

Більше половини рітейлерів заявили, що їх співробітники ЄС були стурбовані їх право залишатися у Великобританії.

Трохи більше п'ятої торгових фірм мали деякі європейські співробітники вже покинути Великобританію, опитування ВРХ знайшли.

Торгово тіло говорить припинення вільного пересування для громадян ЄС може призвести до зростання витрат для бізнесу і споживачів "від Служби доставили до крамниці на наступний день доставка онлайн-замовлення ... цінами, що ви купуєте".

Існує думка, що сектор роздрібної торгівлі слід мати доступ до не-випускник Європейської працівників без необхідності спонсорства роботодавцем після того, як Британія покине ЄС.

Виконавчий директор BRC Хелен Дікінсон сказала, рішення про вихід Великобританії створило невизначеність для бізнесу та їх працівників ЄС.

"Це неправильно, що 16 місяців після референдуму ці люди досі не мають безпеки, вони повинні продовжувати своє життя", - сказала вона.

"І з наших даних видно, що якщо ми маємо право структур для підтримки роздрібних торговців залучати, наймати і утримувати працівників, споживачів скоро почати бачити і відчувати вплив, як вони ходять по магазинах."

Джон Hannett, генеральний секретар Союзу магазин, розподільчі та суміжних галузей (USDAW), сказав: "сектор продовжить потрібні працівники ЄС, щоб приїхати і працювати в рітейлі, дистрибуції та виробництва продуктів харчування. Нам потрібна дискусія, заснована на фактах і доказах, а до чого цей пост-вихід Великобританії роздрібний сектор буде виглядати".

Представник уряду сказав: "після того, як ми залишимо ЄС, то ми будемо мати імміграційну систему, яка працює в інтересах Великобританії. Вирішальне значення для розвитку це буде вигляд з цілого ряду підприємств.

"Ми звернулися з проханням Консультативного Комітету з міграції (Mac), щоб оцінити роль громадян ЄС грають у Великобританії Економіка і суспільство. Їх незалежний процес дозволить роботодавцям представити свої думки впливова група експертів, незалежним від уряду".

подробнее )

banner13