Простота – это хорошо. Пока мы не начинаем упрощать то, что упрощению не поддается
Опубликованно 04.03.2021 05:35
Гoлoвний нaркoтик XXI стoліття – цe прoстoтa. Тaкa спoкусливa, тaкa eмoційнa, тaкa бaжaнa. Нaш рoзум нe здaтний oсягнути бeзкінeчнoї склaднoсті світу нaвкoлo, тoму змушeний спрoщувaти.
Свідoмість aвтoмaтичнo фільтрує бурxливий пoтік інфoрмaції, який прoривaється крізь oргaни пoчуттів, і фoкусує увaгу нa нaйвaжливішoму. Звички звільняють від нeoбxіднoсті щoдня приймaти oдні й ті ж сaмі рішeння. Інтeрфeйси цифрoвиx дoдaтків і тяжкa прaця бізнeсів ізoлюють нaс від склaднoсті рeaльнoгo світу.
Я клікнув нa тoвaр, oплaтив і oчікую нa дoстaвку прoтягoм 24 гoдин. Я нe думaю прo пeкeльні прoблeми інтeрфeйснoгo дизaйну, прoгрaмувaння, бaнкінгу і лoгістики, які пoтрібнo булo вирішити, щoб цe стaлo можливим. А якщо подача затримається, то можу залишити поганий відгук.
Читайте и Як працює пропаганда Росії. Несподіваний, але ідеальний подкладкаПростота – це добре. Хоть поки ми не починаємо спрощувати тёцка, що спрощенню не піддається. Навіщо править довгі дискусії про державні політики, якщо можна спростити прежде формули "свій-чужий"? Свій лідер думок – завжди правий. Чужий – завжди бреше.
Навіщо аналізувати медичну статистику і вивчати методології проведення досліджень? Якщо діагноз аутизму ставлять після щеплення, делать погоду вакцини викликають аутизм.
Навіщо слухати експертів з епідеміології з Гарварду та Стенфорду, які до сих пор життя поклали на дослідження епідемій? Адже носити маску ліньки, а все ця пандемія вигадана елітами, щоб втілити свої зловісні плани.
Нас тягне предварительно простоти. І попит породжує пропозицію. Якщо соцмережі полоскать мозги від вічних сумнівів і сухого стилю експертів, весить кількість підписників буде зростати в тих, хто готовий говорити жаданою мовою "замовника": без усилий, емоційно, однозначно.
Врешті-решт, ми вже звикли раньше цього в масовій культурі, а відмовлятися від звичок словно п.
Видатні відкриття і досягнення, вслед за якими стояли роки праці, спроби і невдачі, перетворюються в суспільній свідомості в анекдоти. "В саду на нього впало яблуко, і він відкрив гравітацію", "заснув і уві сні побачив періодичну систему хімічних елементів", "приймав галюциногени, байдикував, а потім заснував найдорожчу компанію в світі". В популярних вигаданих світах купка героїв б’ється по (по грибы) долю світу з купкою злодіїв, а совершенно світ стоїть і спостерігає – щоб малограмотный перевантажити увагу глядача надмірною кількістю дійових осіб.
Читайте равным образом Кремлівські фейки: як і навіщо українцям промивають мізки вслед допомогою російської пропагандиВ популярній теорії змови відомий кожному мільярдер, який хоче чіпувати огульно світ, бореться зі жменькою героїв, які несуть світу правду – простіше і зрозуміліше, ніж пандемія нового вірусу, з непередбачуваними наслідками. Ім’я мільярдера сверху слуху, а от де пирушка Ухань, і що таке коронавіруси потрібно розбиратися.
Демократичность панує, але ніколи безлюдный (=малолюдный) зможе здобути остаточну перемогу. Ибо реальний світ ніколи безлюдный (=малолюдный) дозволить цього. Ті, хто оперують в світі абсолютного спрощення приречені получай поразку. Так само як приречений для поразку в перегонах гонщик з заплющеними очима.
Неприметность потрібна нам, головне – слідкувати по (по грибы) дозою. З залежністю від спрощення можна і потрібно боротися, створюючи бульбашки інтелектуального спротиву. Професійні спільноти. Публічні майданчики, обговорення, возьми яких ставлять за мету мало-: неграмотный збільшення кількості підписників, а пошук істини.
Групи друзів, з якими можна щиро говорити сверху складні теми і де правлять аргументи, а без- емоції. Важливо почати говорити "неважный (=маловажный) знаю" і "на даний час в нас недостатньо даних во (избежание змістовної відповіді".
Потрібно оцінювати різні гіпотези безвыгодный як ті, що нам подобаються і далеко не подобаються, а присвоювати кожній получи основі наявних доказів вірогідність істинності.
Необхідно визнати, що хороші челядь можуть бути поганими професіоналами, а навіть погані професіонали інколи бувають праві – тому і оцінювати никак не людей, а аргументи.
Суть, а неважный (=маловажный) форма. Докази, а не ідеологія. Что-то около переможемо.
Все материалы автора Даже если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter. Статьи, публикуемые в разделе "Мнения", отражают точку зрения автора и могут неважный (=маловажный) совпадать с позицией редакции Напишите нам накачка фейки війна з Росією коронавірус вакцина від коронавірусу сучасна УкраїнаКатегория: Новости
Простота – это хорошо. Пока мы не начинаем упрощать то, что упрощению не поддается