Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Елеватори під ключ – новий спосіб інвестування


Опубликованно 08.12.2022 08:48

Елеватори під ключ – новий спосіб інвестування

Враховуючи, що в Україні ведеться війна і велика кількість елеваторів або зруйновані, або знаходяться на території, що окупується, наступного року може виникнути дефіцит потужностей. Це приносить нові можливості для інвесторів, адже будівництво нових об'єктів стане чудовим способом вкласти гроші та непогано заробити. Дефіцит виник навіть осінь 2022 року, коли були великі сумніви щодо можливості зібрати весь урожай з полів.

Елеватори під ключ – новий спосіб інвестування

Технологічне оснащення елеваторів

Багато об'єктів не до кінця оснащені сучасними технологіями, а деякі зовсім не пройшли сертифікацію. При цьому вони продовжують працювати. Тут https://map.uub.com.ua/ можна вивчити інтерактивну карту, проаналізувати кожен об'єкт з урахуванням потужності, розташування та юридичної особи, тобто. власника. Найновіші комплекси будуються під ключ, а багато процесів проектування та будівництва автоматизовані.

Правильно побудований елеватор раз і назавжди позбавляє підприємців проблем із сушінням та сортуванням зерна, його зберіганням, навантаженням та відвантаженням. Вартість будівництва залежить від географічного розташування, потужностей, особливостей автоматизації, наявності систем моніторингу та інших індивідуальних вимог з урахуванням технічного завдання та проекту.

Різновиди елеваторів за функціоналом

Зернові елеватори можуть бути різними залежно від їх призначення та функцій. Перевалочні використовуються у ситуаціях, коли потрібно виконати навантаження зерна з одного транспорту на інший. Базові сховища використовуються на великих пекарнях або заводах з виробництва хліба. Фондові елеватори створюють стратегічний резерв регіону чи країни загалом.

Виробничі елеватори використовуються як частина зернопереробних заводів, де виробляють комбікорм, де працюють млина та багато іншого. Портові елеватори використовуються для зберігання великих обсягів зернових культур, щоб підготувати його для відправлення морем.

Завдання елеваторів

Функціонал даних об'єктів не відрізняється і залишається незмінним протягом багатьох десятиліть. Перше та головне завдання елеватора – прийняти зерно та забезпечити нормальні умови для його завантаження. Після цього йде сушіння та сортування з подальшим завантаженням у силоси. Зберігання регулюється системами моніторингу з урахуванням температури та показників вологості.

Будь-якої миті на елеваторі повинні організувати вивантаження зерна за допомогою поїздів або автомобільного транспорту. Автоматичний підрахунок обсягу дозволить спростити фінансові розрахунки та виключити будь-які види крадіжок.

Перспективи бізнесу

В Україні продовжується підвищення зростання на потужності елеваторів, тому будівництво ніколи не буде пізнім навіть у 2023 році. Армія України у будь-якому разі переможе, але терміни поки що невідомі. Елеватор - це чудова інвестиція в майбутнє. При належному обслуговуванні та дотриманні правил експлуатації об'єкт не піддаватиметься зносу. За потреби його можна буде продати, адже попит буде завжди. Агропромислових підприємств стає дедалі більше.


banner14

Категория: Культура

Елеватори під ключ – новий спосіб інвестування


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.