Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Серебряков назвав національною ідеєю Росії хамство і зізнався в дачі хабара


Опубликованно 11.06.2018 05:45

Серебряков назвав національною ідеєю Росії хамство і зізнався в дачі хабара

Актор Олексій Серебряков вважає, що національна ідея Росії полягає в силі, нахабство і хамство. Про це він заявив в інтерв'ю видеоблогеру Юрію Дудю, опублікованому на YouTube-каналі «вДудь» у вівторок, 20 лютого.

«Якщо від'їхати на 30, 50, 70 кілометрів від Москви, ви побачите багато елементів з 1990-х років. Досі ні знання, ні розсудливість, ні підприємливість, ні гідність не є національною ідеєю. Національною ідеєю є сила, нахабство і хамство», — зазначив Серебряков.

Артист зізнався, що перед інтерв'ю дав хабар співробітникові ДАІ: «Я порушив трошки. Я не хотів витрачати час, а він так хотів цю хабар. І я подумав: "Може, у нього троє дітей, чорт його знає».

Серебряков також висловився про свого персонажа Ніколі у фільмі Андрія Звягінцева «Левіафан». Актор заявив, що герой здається і програє влади, тому що він росіянин. «Американець бере і робить, бо там інша психологія — психологія успіху, психологія кар'єри, психологія того, що я маю право, у мене є свободи, я вільна у своєму волевиявленні, я знаю, що я роблю, я несу відповідальність за своє життя», — підкреслив він.

53-річний Серебряков також знявся в таких картинах, як «Дев'ята рота», «Вантаж 200», дилогії «Залюднений острів», «Піраммміда», «Легенда про Коловрат» і «Як Вітька Часник віз Леху Штиря в будинок інвалідів». Крім того, він зіграв російського бандита-іммігранта в британському серіалі «МакМафия».Більше пекла і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підпишись!


banner14

Категория: Культура

Серебряков назвав національною ідеєю Росії хамство і зізнався в дачі хабара


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.