Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Помер поет Андрій Дементьєв


Опубликованно 04.07.2018 02:54

Помер поет Андрій Дементьєв

Поет, радіо - і телеведучий Андрій Дементьєв помер, повідомляє Telegram-канал 112 у вівторок, 26 червня.

Літератору було 89 років. Раніше повідомлялося, що Дементьєв був госпіталізований після погіршення самопочуття. Його діагноз не уточнюється.

Як розповів «Інтерфаксу» джерело в медичних колах, поет помер у 1-й Градській лікарні в Москві після тривалої хвороби. Дружина Дементьєва вже підтвердила цю інформацію агентству РИА Новости.

Про госпіталізацію поета стало відомо 10 червня. Тоді його дружина Ганна Пугач спростувала відомості про погане самопочуття поета і пояснила, що це був запланований візит до лікаря. «Ми їздили до Боткінської лікарні, зараз він [Дементьєв] вдома, почувається добре», — відзначала вона ТАСС.

Андрій Дементьєв народився 16 липня 1928 року. Серед найбільш відомих його віршів — «Не смійте забувати вчителів», «Не ображайтеся на дітей», «Бути старим — непроста штука», «Ніколи ні про що не шкодуйте навздогін». Пісні на його вірші виконували, зокрема, Людмила Зикіна, Вадим Мулерман, Софія Ротару та інші. Крім того, з 1981 по 1992 рік поет очолював популярний літературний журнал «Юність». У 1990-і почав працювати на телебаченні і радіо в якості кореспондента і ведучого.


banner14

Категория: Культура

Помер поет Андрій Дементьєв


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.