Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Тіматі опублікував послання «вузьколобих» з приводу своїх концертів


Опубликованно 25.11.2018 18:30

Тіматі опублікував послання «вузьколобих» з приводу своїх концертів

Хіп-хоп-виконавець Тіматі опублікував в Instagram звернення до «команди спортсменів», які критикували його творчість і виступи. Він підкреслив, що до останнього не хотів цієї розмови, але «грань перекреслена, слів назад не повернути».

«Ніхто мені в моїй країні не буде вказувати, де давати концерти, а де їх не давати. Також для всіх недалеких, вузьколобих: розпалювання міжнаціональних конфліктів на ґрунті "релігійних міркувань" — це досить хисткий грунт в 2018, вона так само переслідується законом», — написав він.

Тіматі додав, що спортсмени, які критикують його діяльність, ґрунтуючись на релігії, не повинні битися за гроші, публікувати фото з рингу в трусах, добивати лежачих і лаятися матом. «А поки ви все це не виконуєте самі, але намагаєтеся вести глибоко моральну мораль, ви виглядаєте смішно», — зазначив він.

Репер закінчив своє звернення до фрази «Удачі в майбутньому бою» — так він відповів на жорсткі висловлювання російського бійця змішаного стилю (MMA) Хабіба Нурмагомедова, якому не сподобалося творчість Єгора Кріда.

Нурмагомедов заявив, що скасування концерту Кріда в Дагестані — це невелика втрата. Тіматі звернувся до нього, повідомивши, що вважає таку позицію неправильною, на що Нурмагомедов підкреслив, що має право на свою думку і не збирається слухати «якихось чортів». Боєць звернувся до дагестанцям: «Багато втрачено і багато чого не повернути, але за майбутнє нашої республіки у відповіді ми і тільки ми, а не всякі петушары, які, мовляв, чого хочуть». Зі спортсменом погодився інший боєць MMA Забитий Магомедшарипов, який заявив, що творчість Віри і Тіматі «несе в собі цензуру, мат і розпуста», і йому не місце «на його батьківщині».

На початку вересня Єгору Криду пригрозили розправою, в тому випадку, якщо він не скасує концерт в Махачкалі. Артист відмовився від виступу.

Тіматі — засновник лейблу Black Star, з яким співпрацює Крід.Більше пекельних і дивних новин в Telegram-каналі «Стрічка дна». Підписуйтесь!


banner14

Категория: Культура

Тіматі опублікував послання «вузьколобих» з приводу своїх концертів


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.