Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Киносервисы влаштували гонки через фільму про гіршому музичному фестивалі в історії


Опубликованно 09.02.2019 16:20

Киносервисы влаштували гонки через фільму про гіршому музичному фестивалі в історії

Онлайн-кінотеатр Hulu обігнав Netflix і випустив документальний фільм-близнюк про музичному фестивалі Файр на чотири дні раніше, про що повідомив у своєму Twitter.

Netflix анонсував вихід картини ФАЙР: The Greatest Party That Never Happened («ФАЙР: Найбільша вечірка, яка так і не відбулася) «про гіршому музичному фестивалі в історії» і випустив до нього трейлер 10 січня.

Тизер фільму від Hulu Файр Fraud, назва якого перекладається, як «шахрайство на Файр», з'явився в мережі 14 січня після публікації самого фільму, тому про вихід картини не було відомо.

Судячи з трейлерів, творці обох кінострічок використовували відео, зроблені відвідувачами Файр Festival, і взяли інтерв'ю в організаторів. Захід відбувся в кінці квітня 2017 року.

Квитки коштували кілька тисяч доларів, у рекламі брали участь популярні моделі, гостям обіцяли виступи зірок, їжу від відомого шеф-кухаря і зручні апартаменти, але замість цього відвідувачів Файр чекали намети, біотуалети, несмачна їжа і відсутність популярних виконавців.

Головними організаторами заходу були репер Ja Rule і бізнесмен Біллі Макфарланд, згодом засуджений до шести років позбавлення волі і штрафу в 26 мільйонів доларів за шахрайство.window._settings.components.eagleplayer = window._settings.components.eagleplayer || {}; window._settings.components.eagleplayer.enabled = true; window._settings.components.eagleplayer.templates = {"multiplayer":["9116","10737","10738","10739","10740"],"scroll":["10409","10410","10737","10738","10814"]}; window._settings.components.eagleplayer.relatedVideosHeight = 185;


banner14

Категория: Культура

Киносервисы влаштували гонки через фільму про гіршому музичному фестивалі в історії


Написать комментарий

Оставлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.